О нас

אנו במרכז הלב מדיקל קר רואים את המטופל וחשים את צרכיו, עם ניסיון של 40 שנה, עם רפואה מתקדמת רב מקצועית, עם תודעת שירות גבוהה ואמונה בלתי מתפשרת לבריאות הנפש כחלק אינטגראלי מבריאות הגוף – נעניק למחלים הלב את כל שהוא זקוק לו.

מתוך הבנה ברורה כי גוף ונפש הם יחידה אחת, אינטגראלית, פיתחנו תוכנית ייחודית אשר פועלת למקסם את החיבור בין השניים: גוף המחלים זקוק למנוחה ולהשגחה רפואית צמודה ונפשו זקוקה לתמיכה, הדרכה וסיוע מקצועי לכל הפחדים שעולים, הכאבים הרגשיים הלא פתורים וסימני השאלה.

התוכנית, שאין דומה לה, תפתח בפני המחלים צוהר לעולם חדש – אשר יעצים את כוחו הפנימי של המחלים, יעניק לו תובנות משמעותיות לבריאותו הגופנית והנפשית ויצייד אותו בכלים משמעותיים לחיים עצמאים ומלאים. 
מרכז הלב מדיקל קר מציע חווית אירוח ייחודית, שתוכננה בקפידה בעבור מחלימי הלב. המקום משלב הן רפואה מתקדמת רב-מקצועית, והן חווית שהייה נעימה ותומכת ברמה מלונאית של 5 כוכבים. המרכז ממוקם במרכז העיר בת-ים ובמרחק 10 דקות הליכה מחוף הים והטיילת הקסומה של העיר.

אירוע לב הוא חוויה מטלטלת המעלה ספקות לגבי היכולת לחזור לחיים שהיו. הוא מעמיד את המטופל בפני מתח קשה שיש לו השלכות על פעילות הגוף ומערכותיו, וכן על נפשו. בהרבה מן המקרים יתעוררו תחושות של חוסר ביטחון, חולשה נפשית, זעם, תסכול ופחד, חלקן של התופעות יהיו בתקופה הסמוכה לניתוח וחלקן לתקופה ארוכה יותר.

מרכז הלב בהסכמים עם כל קופות החולים. השהייה אינה כרוכה בתשלום

מדוע חשובה ההשגחה הרפואית
לאחר הניתוח גוף האדם חלש וזקוק למנוחה. חשוב להקפיד ולבצע בדיקות תכופות על מנת לשקף את מצבו של המטופל, לוודא את הצלחתה של הפעולה הכירורגית ולמנוע הידרדרות וסיבוכים משניים.

מדוע חשוב הטיפול הרגשי
אירוע הלב מהווה תמרור אזהרה ומחייב שינוי בבריאות הגוף ובבריאות הנפש כאחד. מתוך הבנה כי הגוף משמש מראה למה שמתחולל בקרבנו, בנפשנו ובליבנו – החלמתו של מתאושש הלב עומדת ותלויה בטיפול הרגשי. התוכנית במרכז הלב תפתח בפני המטופל הזדמנות לחוות נוסח אחר לחיים ותאיץ בו תהליכים פנימיים משקמים. ניסיוננו רב השנים הוכיח, הלכה למעשה, כי בהעדר טיפול המשלב בין גופו לנפשו של המטופל, לא תוכל מערכת גופו להשתקם. מתוך הבנה זו, פותחה תוכנית ייחודית, המשלבת בין שני הפרמטרים ומעניקה למחלים מצע פורה לשינוי תודעתי כולל.

מחקרים רפואיים מוכיחים כי טיפולים רגשיים מפחיתים משמעותית את הסיכוי ללקות באירוע לב נוסף.
במרכז הלב אנו עובדים עם המחלימים בשחרור הפחד, הפוסט טראומה, החסמים הרגשיים המופיעים בעקבות החוויה המטלטלת, מסייעים להפחית סטרס, קשיי שינה ועכבות רגשיות המחוללות לחץ כרוני בגוף ומהווים זרז להיווצרות אירוע לבבי נוסף.
יש לכם אפשרות למנוע את האירוע הלבבי הבא. זה בידיים שלכם!!

אירוע הלב מהווה תמרור אזהרה ומחייב שינוי בבריאות הגוף ובבריאות הנפש כאחד. מתוך הבנה כי הגוף משמש מראה למה שמתחולל בקרבנו, בנפשנו ובליבנו – החלמתו של מתאושש הלב עומדת ותלויה בטיפול הרגשי. התוכנית במרכז הלב תפתח בפני המטופל הזדמנות לחוות נוסח אחר לחיים ותאיץ בו תהליכים פנימיים משקמים. המרכז חותר להוביל לשינוי בתודעה הבריאותית הציבורית ומאמין כי שינוי אמיתי מגיע מבפנים.
התוכנית הייחודית, תעניק למטופל את הכוח “לבחור בחיים” ולהעמיק את העבודה הפנימית הנדרשת לבריאותו.

К услугам пациента

 • Кардиолог Отделения, проводящий ежедневное наблюдение (эксклюзивная услуга Центра здоровья сердца)
 • Ежедневный осмотр, проводимый врачом Отделения
 • Дипломированный персонал квалифицированных медсестер, работающих круглосуточно
 • Лечение и сбалансированное назначение лекарств, по мере необходимости
 • Мониторинг показателей и проверка состояния пациента на протяжении всего дня
 • Помощь и эмоциональная поддержка лучших терапевтов (эксклюзивная услуга Центра здоровья сердца)
 • Мастер-классы, открывающие пациентам окно в новый мир, улучшающие образ жизни и ускоряющие процесс реабилитация (уникальная услуга Центра здоровья сердца)
 • Лекции на различные темы, настраивающие пациента на изменение его мировоззрения в пользу осознанного выбора здорового образа жизни
 • Ежедневная реабилитационная гимнастика
 • Постоянная связь с Центром неотложной медицинской помощи (монитор)
 • Для знакомства с нашей обширной программой, нажмите здесь
Scroll to top
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר