מגוון הטיפולים המוצעים

"המסע" – שיטת טיפול ע"פ ברנדון בייס

שיטת ריפוי החושפת באפקטיביות רבה את שורש הבעיה ולא רק את תסמיניה או תוצאותיה, ובכך יכולה לסייע בפיתרון מוחלט של הבעיה.
המסע עובד ברמת המודעות העמוקה ביותר וחושף את האמת העמוקה החבויה בתוכנו. זוהי עבודת ריפוי ותהליך שינוי רב עוצמה, שבכוחו לעורר את חוכמתו האינסופית של הגוף האנושי, להבחין בדפוסי התנהגות וחשיבה המנהלים את חיינו ובזיכרונות ישנים המאוחסנים בגופנו – אותם אימצנו כתוצאה מחוויות רגשיות ופיזיות שחווינו.
המסע משחרר מחסומים שנוצרו מחוויות יומיומיות וטראומות, זיכרונות השמורים ברמת התאים ומאפשר שחרור, ריפוי, הגעה לשלווה ואהבה שהיא מהות ישותנו. טכניקת המסע מתקיימת בקנה מידה בינלאומי ומשנה את תפיסת הריפוי/חיבור בין הגוף לנפש. היא מהווה חוויה מעצבת ומשנה חיים, מסייעת בתהליך מובנה ורב עוצמה על מאות אלפי אנשים ברחבי העולם, מאתרת מחדש את העוצמה הפנימית, משחררת ממחלות פיזיות, טראומות סוגרות, דפוסים מקבעים, מנהגים תוקעים, מחשבות מעכבות, כמו-גם מעצימה את הנפש ומגדילה את הרוח.
התהליך מתבצע באמצעות דמיון מודרך ונחשב לאחד התהליכים העוצמתיים והמעצימים ביותר שקיימים לשחרור וריפוי אישי.

שטיפה אנרגטית

שיטת הטיפול, שפיתח ד”ר נאדר בוטו, מבוססת על טכניקה טיפולית המכונה “שטיפה אנרגטית”. ד”ר נאדר בוטו הינו קרדיולוג בכיר ומצנתר במרכז הרפואי רבין, שיטת טיפולו מדגישה את החיבור העמוק בין הגוף הפיזי לנפשו של המטופל. באמצעות טכניקה זו יכולים המטופלים להשתחרר מחוויות וטראומות שחוו בילדותם, אשר נותרו חסומות ובלתי נגישות, וכך לפרוק מעליהם את מצוקות ההווה. השטיפה האנרגטית מגדירה בצורה מובהקת את הקשר בין משבר נפשי לאיבר פגוע ומטרתה לחדש את זרם החיים באמצעות פתיחת מרכזי האנרגיה (הצ’אקרות) והזרמת אנרגיה לאורכם של איברי הגוף.במהלך השטיפה משתחררת אנרגיה רגשית המתבטאת בצורת בכי, צעקות וצחוק עד הופעתו של רעד בלתי נשלט, המצביע על העברת אנרגיה חיונית בגוף. טכניקה ייחודית זו נועדה למנוע הצטברות מתחים בכל חלקי הגוף, לאפשר טעינה מחודשת המעניקה תחושה של שחרור, בריאות ועוצמה.

דיקור סיני

לפי תורת הצ’י, מעגלי האנרגיה קשורים במצבו הרוחני, הרגשי, הנפשי והפיזי של

האדם. כאשר אחד המעגלים חסום ואינו יכול לזרום, הדבר גורם לחולי בגוף המטופל. החסימות נגרמות כאשר המטופלים חווים חוויות כגון חרדה, כעס, פחד, תזונה לקויה, זיהומים שונים או בריאות קלוקלת, וכן חשופים לחומרים העלולים לגרום לנזק לבריאותם. אחת הדרכים לשחרור החסימה היא על-ידי הדיקור, המסייע גם בהקלה על תופעות לוואי, סימפטומים וכאבים. מחקרים רפואיים הראו כי הדיקור הסיני מקל על סבלם של המטופלים בכך שהוא מאפשר לעצבים להפריש כימיקלים טבעיים של הגוף המסייעת להקלה על המכאובים.

כלים לשחרור חסימות מהגוף / יוגה

משמעות המילה “יוגה” היא לאחד, להצטרף, לרכז את תשומת הלב וליישם. הכוונה היא לאיחוד בין המודעות והעצמי הרוחני – מצב בו החושים מתכנסים פנימה (לא מופרעים על ידי גירויים חיצוניים) ואין מחשבות המסיחות את תשומת הלב. על-פי פילוסופיית היוגה, התודעה שלווה ונינוחה ואנו פוגשים את הנשמה וחווים שלווה נצחית. Aruna יוגה מסייעת לסילוק רעלים, לשחרר רגשות ומלספק לגוף תמיכה נפשית כדי לסייע בריפוי. ארונה יוגה מבוססת על חקירה עצמית, ומטפחת מודעות עצמית וחיבור פנימי על-מנת לגשת ולהגביר את יכולת הריפוי הטבעית של הגוף. היא משתמשת במדיטציות ויוגה טכניקות נוסח כמו “כדורי יוגה” אשר יכולים לתמוך ברפואה המסורתית ולהקל על הבריאות ההוליסטית.

ארונה יוגה מתמקדת בהבאת המתרגל למצב של חיבור פנימי, שחרור בלוקים רגשיים לקיבולת הריפוי המולדת והאינסופית הקיימת. היא מזמינה את היישום לכל היבט של החיים והיא מבוססת על תודעה.

דמיון מודרך ומדיטציה ייעודית

שיטת התבוננות פנימית, או מחשבה ללא ניתוח, או חיבור של גוף-נפש-רוח, ללא מטרה חומרית, בדרך כלל. היא יכולה להיות גם אסטרטגיה לביצוע פעולה עצמית בגוף ובנפש האדם. כתוצאה מתרגול טכניקות אלה, מצב התודעה של האדם משתנה ביחס למצבי התודעה השכיחים אצלו, בעת ההתנהגות והפעולות היומיומיות.
המטופלים חווים מדיטציה כחלק מהשיקום. בתוך הרפיה עמוקה הם לומדים לשים לב לתחושות, לרגשות ולכל מה שעולה ופשוט להיות נוכחים ללא שיפוט וביקורת. כך הם מקבלים כלי תרגול לחיים המאפשר להם להתמודד עם סטרס ומועקה.

הטיפולים המוצעים אינם כרוכים בתשלום, לרבות הטיפולים הפרטניים.

לרשות המחלים

  • אירוח ל-7 ימים, מיום א’ ועד מוצ”ש
  • פנסיון מלא – 3 ארוחות ביום
  • טיפולי גוף נפש פרטניים
  • תרגול יומי של יוגה מותאמת
  • הרצאות העצמה
  • תרגול מדיטציה יומית
  • הדרכות תזונה
  • דיקור סיני
  • סרטי מודעות
  • מגוון פעילויות נוספות

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר