צוות המטפלים

Laor-web

לאור פז-נוי-רוזן

מטפלת בכירה ורכזת תחום הטיפולים הרגשיים

לאור החלה את מסע החיפוש שלה כבר שהייתה קטנה. היא שאפה להתחבר לשמחה ולאושר גם בתקופות מאתגרות יותר של החיים. למדה עיצוב ואומנות במרכז הטכנולוגי בחולון, עבדה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה כמעצבת למעלה מעשור, ואז ביום בהיר אחד היא מצאה את ספר “המסע”, או שהוא מצא אותה. מאז חייה לא נותרו כשהיו. היא עברה את סדנאות “המסע” בארץ ובחול, הוכשרה להיות מטפלת בשיטה, המשיכה ללימודים בבית ספר למסתורין בארץ ובלונדון, נסעה להודו ל-3 שבועות למסע משנה חיים עם “ברנדון בייס”, מייסדת שיטת המסע, ומטפלים נוספים מכל העולם – וחזרה לארץ שונה בתכלית.

היא המשיכה ללימודים אצל ד”ר נאדר בוטו, אצלו רכשה כלי נוסף בשם “שטיפה אנרגטית” ומאז היא רוקחת לכל מטופל את ההתייחסות הייחודית והמתאימה לו. בארגז הכלים שלה, תוכלו למצוא מגוון רחב ועשיר של כלים, איתם היא עובדת במקצועיות יתרה ובאהבה אינסופית, הכלי החזק והעצמתי ביותר שלה – זה האהבה הבלתי מתפשרת שהיא רוחשת לאנשים, לאמת ולריפוי.

הקליניקה הפרטית של לאור גדושה ועמוסה במטופלים אשר חוו העצמה אישית, ריפוי פיזי ונפשי ורואים בלאור כמושיעתם.
בשנים האחרונות היא מעבירה סדנאות והרצאות בתחום הריפוי והעצמה האישית והיא מטפלת הבית של מרכז הלב.
במדיקל קר היא מעבירה באופן קבוע טיפולים וסדנאות והיא הרוח הגבית מאחורי השליחות הגדולה והמדהימה הזו.
לאור צועדת קדימה בתשוקה ובחיוניות – מאמנת אנשים להאמין בעצמם, ביכולת שלהם לרפא כל אספקט בחייהם – רגשי או פיזי ולהשיב לעצמם את האהבה, התשוקה, השמחה וההגשמה!

מטפלים מספרים על לאור, שהחיוניות שלה, הטמפרמנט הכובש, המקצועיות נטולת הפשרות והביטחון שהיא מקנה להם בטיפול, מביאים אותם לגלות בעצמם עוצמות – להתפרק ולהיבנות מחדש.

Nadav-web

נדב בן יהודה

בעברו שיחק בתיאטרון, כתב מחזות וביים הצגות. בגיל 45 חלה בצהבת חריפה, שהתוצאה הישירה שלה היתה מחלת פיברומיאלגיה. סימני המחלה היו תשישות, כאבי גוף קשים, דיכאון עמוק וחרדות. תוך כתיבת המחזה האחרון שלו הוא תר אחר דרכים לרפא את עצמו: הוא למד 4 שנים רפואה סינית מסורתית, דיקור, שיאצו ותזונה סינית. התעמק בלימודי זן-בודהיזם ובודהיזם טיבטי. הקפיד על תרגולים יומיומיים של תפילה, צ”י-קונג, מדיטציה, טאי-צ”י ותזונה על- מנת לרפא את עצמו ואלו אכן עבדו.

הוא הצליח לרפא את עצמו לחלוטין – מהפיברומיאלגיה, מהדיכאון, מהחרדות וממכאובי הגוף והנפש. נדב לימד במכללת רידמן במשך 9 שנים ובמכללת “מהות” ובקמפוס “ברושים”. הכלי העיקרי שאיתו הוא עובד נקרא “המסע” של ברנדון בייס. כלי נפלא ומרומם לגילוי, טיפול, טיפוח עצמי וריפוי ברמות העמוקות ביותר. נדב מלמד כיצד לקחת אחריות על הריפוי העצמי ולתעל אותו דרך כלים נפלאים לתוצאות נפלאות, פיסיות, רגשיות, מנטליות ורוחניות. לא מזמן התגלה בגופו סרטן. בעזרת ניסיון רב-השנים והכלים הרבים שרכש הוא צלח לרפא את עצמו. האונקולוג שטיפל בו ובחן את הממצאים הפתולוגיים אמר: “הגידולים האלה נראים, במבחן הפתולוגיה, כְּנְמַקִים… כאילו שעברת טיפול כימותרפי” (נדב לא קיבל שום טיפול כימותרפי). תפיסת העולם של נדב : אם אני ריפאתי את עצמי, כל אחד יכול לרפא את עצמו! במידה ויהיו לו את הכלים הנכונים וההכוונה הנכונה. נדב איגד את כל שיטות הריפוי והצמיחה שפגש בדרך – לדרך אחת שלמה ומלאה.

מטופלים מספרים על נדב, שהידע המעמיק שלו, ניסיונו הרב והאורך רוח שלו מובילים אותם להתהלך שבי אחריו ולהיפתח לעולמות חדשים ומפתיעים.

pic1

רוית מרטינז

רוית החלה את דרכה כאשר עסקה במשך רוב חייה הבוגרים בהצלת חיים כפארמדיקית בארץ ובעולם.
מכורח תפקידה הגיעה לאזורים מוקי אסון וסייעה לאנשים רבים להתמודד עם משברים קשים בחיים הן מבחינה רפואית והן מבחינה נפשית.
במהלך השנים חלתה במחלה אוטואימונית שהצריכה טיפולים כימותרפיים לא קלים.
בעקבות התנסותה בעבודתה עם אנשים ברגעי משבר בחייהם היא מצאה את הדרך להבריא את עצמה וכך החל מסעה לגילוי האימון האישי. לימודי ה”מטאיזם” והכשרתה כמטפלת בשיטת “המסע”, סייעו לה רבות להבריא ולחיות חיים מלאים.
מאז רוית משלבת את עולם הרפואה הקונבנציונאלית יחד עם עולם הטיפולים הרגשיים ומסייעת לאנשים להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה כתוצאה מאירועים רפואיים שעברו.
במרכז הלב רוית מטפלת בשיטת “המסע” ומעבירה הרצאה על בסיס שבועי.

מטופלים מספרים על רוית, שהאישיות הלבבית שלה, הנעימות שהיא מפגינה, הרוך והרגישות משרים עליהם נינוחות, שלווה ורוגע.

סיגל וייס

סיגל וייס גרוסמן

מטפלת בכירה ורכזת תחום הנטורופתיה

נטורופתית והרבליסטית קלינית. סיגל למדה נטורופתיה במשך 4 שנים ב”מכללה לטבעונות זנבר”, בת”א.
הכשרתה כללה לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, תזונה טבעית, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי בך, הומוטוקסיקולוגיה, שיאצו, טווינה, ורפלקסולוגיה.

את לימודי הרפואה הסינית היא סיימה בהצטיינות ב”מכללה לטבעונות זנבר”.
עם התמחות קלינית בסין – באוניברסיטה לרפואה סינית מסורתית. Shandong University
כמוכן בעלת התמחות באירידיולוגיה, בבית הספר ההישראלי לאירידיולוגיה ואבחונים. ובעלת דיפלומה ברפואת צמחים לתואר הרבליסטית, “ראן צמחים”, ישראל.

בגישתה כמטפלת וכמרפאה, סיגל שמה כנר לרגליה את מחויבותייה להישאר מעודכנת וערנית להתפתחויות המתמידות בעולם הרפואה הטבעית והקונבנציונאלית, עלכן היא מקפידה ללמוד ולהתמחות בקורסים ובהשתלמויות.
סיגל בעלת ניסיון עשיר של כ- 15 שנות עבודה קלינית אינטנסיבית מול אלפי מטופלים, באבחון ובריפוי מגוון רחב של בעיות ומחלות.

מטופלים מספרים על סיגל שהידע והניסיון הרב שלה ניכרים בפגישות האישיות והקבוצתיות ושהרוך והחום שהיא מפגינה כלפי המטופלים העניקו להם תחושה נינוחה וטובה.

נועה בר 2

נועה בר

נועה בר מטפלת רגשית לשקט ולריפוי פיזי, נפשי ותודעתי. במהלך חייה למדה כי האושר אינו תלוי בדבר חיצוני, אלא, אך ורק בעצמה, בעשייה ובבחירות שלה.

נועה עברה הרבה עד שהגיעה לעסוק ביעוד שלה כמטפלת/מדריכה לאיזון, לשקט ולשלווה פנימיים. עיסוק שמסב לה הרבה אושר, סיפוק והנאה.

משנת 2013 היא מטפלת בקליניקה הביתית שלה בטיפולים פרטניים, במקביל להנחיית קבוצות וסדנאות שונות. היא מתמחה ב”שטיפה אנרגטית” – השיטה של דר’ נאדר בוטו לניקוי החסימות האנרגטייות, כתוצאה מהזיכרון הרגשי בגוף עקב משברים וטראומות מהעבר.

נועה מטפלת ומדריכה “טרילותרפית” לההתפתחות אישית, לריפוי ולשקט פנימי, ע“פ השיטה של – זן מאסטר ניסים אמון. מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה.

“כמו הים וכמו הטבע, נסיבות החיים משתנות כל הזמן. הדרך שאני מציעה הינה תהליך של ניקויי רגשי, לימוד מודעות ותרגול מדיטציה. מאחלת הצלחה במסע עם המון אהבה וסליחה עצמית”.

מטופלים מספרים על נועה שהאישיות הקורנת שלה, האהבה שהיא מפזרת לכל עבר והמקצועיות הרבה שהיא מפגינה,
מעניקים להם קרקע איתנה להביע את עצמם בדיוק כפי שהם!

thumbnail_אסנת שר

אסנת שר

מטפלת בכירה ורכזת תחום הרפואה הסינית

אחות מוסמכת, בעלת דיפלומה ברפואה סינית DipI.C.M – מכללת רידמן ואוניברסיטת צ’נגדו בסין. בעלת תואר ראשון בסיעוד – מאוניברסיטת בן גוריון. ותואר שני בתקשורת בין-אישית ניהולית ומשאבי אנוש – אוניברסיטת קלארק.

אסנת הינה אחות מוסמכת ומטפלת ברפואה סינית ובשיטות טיפול משלימות מעל 30 שנה. היעוד שלה הוא ללוות את הבריות במסע האישי והמיוחד שלהם לרפא ולהירפא, ולסייע בתהליך זה. ליבת ההתמחות שלההיא בתחום האונקולוגי, הרגשי ומחלות מורכבות. כמטפלת ברפואה סינית ובשיטות טיפול נוספות הא מסייעת למטופלים להתגבר על הפחד, הייאוש וחוסר התקווה ולמצוא את הכוחות הפנימים שלהם על-מנת לבצע את מלאכת הריפוי בעצמם.

בעזרת הניסיון הרב שצברה והכלים המגוונים שרחשה לאורך השנים, היא עוזרת למטופלייה בחיבור והבנה של גוף, נפש, תודעה ורוח. בטיפולים היא משלבת שיחה, טיפול בדיקור סיני, מגע ושימוש בכלים שונים מעולם הרפואה הסינית, כמו: תזונה, צמחי מרפא, מוקסה, אלקטרודות, מגנטים, כוסות רוח וצ’י קונג רפואי. במקרים בהם נדרש, היא אף נעזרת בשיטת האימון של הטרילותרפיה, ובמקרים אחרים בטיפולים אנרגטיים. המטרה המשותפת לכל הטיפולים והטכניקות השונות הוא יצירת חיבור ואיזון לשם ריפוי.

האני מאמין שלה הוא שאפשר לחולל שינוי ואפשר לשנות מציאות, כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת באמצעות רצון והדרכה מתאימים.

מטופלים מספרים על אסנת שהיא אישה חזקה, יודעת, בטוחה המקנה להם הרבה מאוד ביטחון קיומי והבנה שאפשר גם אחרת. שלאחרי כל טיפול הם יוצאים ממנה רעננים עם כוחות מחודשים.

thumbnail_ענת מסקנז

ענת מסקנז

מטפלת בדיקור סיני ויפני. בעלת הכשרה של בית החולים בלינסון לרפואה אינטגרטיבית אונקולוגיה ואמטואונקולוגיה. ענת למדה בחו”ל, הומיאפטיה ורפואה סינית. בבית ספר הירושלמי לרפואה סינית: רפואה יפנית אצת המאסטר, רן קלי בנוסף הוכשרה ברפואה אינטגרטיבית בבית החולים בלינסון. 

למדה אקסס בארס, טיפול באנרגיה בביואורגונומי, צ’י גונק בבית הספר הישראלי לצ’י קונג. 

ענת מתמחה בטיפול לפני, תוך כדי ואחרי כימותרפיה, היא בעלת קליניקה פרטית באזור מודיעין. בנוסף לטיפול באונקולוגיה, היא מטפלת במגוון בעיות כרוניות משלבת בטיפולים כלים רבים אחרים (מוקסה אקסס בארס, ביואורגונומי ועוד). 

ה”אני מאמין” הטיפולי שלה: טיפול באדם ולא במחלה. מאחר ולכל אדם הזכות הבלתי ניתנת לערעור והיכולת הפנימית העמוקה ביותר להיות בריא. 

מטופלים מספרים עליה שהעדינות, הניסיון הרב והחיוך הרחב מקנים להם אפשרות מיוחדת ויוצאת דופן להביע את שעל ליבם ושהיכולות המקצועיות שלה ניכרות עוד מהדקות הראשונות של הטיפול.

ניקי פורמן

מאמנת בכירה ורכזת תחום שחרור חסמים מהגוף, יוגה קונדליני

ניקי החלה את דרכה המקצועית כעורכת דין, היא שינתה כיוון כשהתחילה ללמוד יוגה. היא בעלת מעל שני עשורים של ניסיון בהוראת צורות שונות של יוגה, כולל האטה, ויניאסה, אשטנגה וקונדליני יוגה. ההתמקדות שלה על היבטי הריפוי של יוגה עם דגש מיוחד על תמיכה בטיפול בסרטן דרך חיבור הגוף והנפש. ניקי הקימה מרכז יוגה משגשג בבלגיה, המציע מספר צורות של יוגה והיה הראשון להביא קונדליני יוגה לתוך אנטוורפן. בשנת 2011 עלתה לישראל. 

היא מורה ליוגה מוסמכת בעולם במגוון תחומים יוגיים, מתרגלת מסע, ומציעה את ארנה יוגה כמודל ריפוי הן בישראל והן ברמה הבינלאומית. ניקי פיתחה תוכנית להכשרת מורים בינלאומיים, מציעה טיפולי יוגה, סדנאות בישראל ובאירופה. ומקדישה הרבה תשומת לב ליישום היוגה כדרך חיים מודעת ובריאה.

מטופליה מספרים עליה שהשיעורים שלה משחררים מתוכם הרבה מאוד כאב, פחד וחששות עצורים. שהיא דינמית, אקטיבית ובעיקר מאוד מכילה ומאפשרת.

לרשות המחלים

  • אירוח ל-7 ימים, מיום א’ ועד מוצ”ש
  • פנסיון מלא – 3 ארוחות ביום
  • טיפולי גוף נפש פרטניים
  • תרגול יומי של יוגה מותאמת
  • הרצאות העצמה
  • תרגול מדיטציה יומית
  • הדרכות תזונה
  • דיקור סיני
  • סרטי מודעות
  • מגוון פעילויות נוספות

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר