דבר מנכ”ל המרכז

"מִי-הָאִישׁ, הֶחָפֵץ חַיִּים; אֹהֵב יָמִים, לִרְאוֹת טוֹב.
נְצֹר לְשׁוֹנְךָ מֵרָע; וּשְׂפָתֶיךָ, מִדַּבֵּר מִרְמָה. סוּר מֵרָע,
וַעֲשֵׂה-טוֹב; בַּקֵּשׁ שָׁלוֹם וְרָדְפֵהוּ"

(תהלים, מזמור לד פסוקים י"ג – ט"ו).

לאחר שלוש שנים בהם תמכנו באלפי מטופלים ששהו במרכז המומחים לתמיכה והעצמה לאחר אירוע לב, תחת ניהולי, התגבשה בי ההחלטה להקים לראשונה בישראל מרכז אינטגרטיבי למטופלים האונקולוגים.

יחד עם ד”ר אליעז אייזיק וד”ר נאדר בוטו שקדנו על תכנית מותאמת וייעודית לליווי המטופלים האונקולוגים. התכנית משלבת בתוכה ליווי, תמיכה וטיפול בכל הרבדים: הפיזיולוגים, הנפשיים, המנטליים והרוחניים של האדם.
שימת הדגש הינה לטפל באדם כמכלול ולא רק בתסמיני המחלה: התכנית משלבת בחובה את הטיפולים והמודלים הרפואיים המתקדמים ביותר.

 

המטופל האונקולוגי עובר תקופה ממושכת של טיפולים קשים מנשוא הן פיזית והן נפשית, טיפולים המרסקים את הגוף ומותירים את הנפש פצועה ודואבת. תחושות אבדן, בדידות, חשש אינסופי, לחץ מתמשך שהמחלה תחזור בשנית והפחד – מותירים אותו בחוסר וודאות מתמיד לגבי מצבו הפיזי העתידי, בגינה הוא תר אחר כל פיסת מידע שתאפשר לו להבין כיצד הוא עשוי להציל את עצמו ולא להיקלע לאותו המצב בשנית.

במסגרת תקופת השהות בת ה-7 ימים מקבלים המחלימים טיפולים פרטניים עלידי מיטב המטפלים בארץ במגוון שיטות הכוללות: הדרכה לתזונה נכונה דרך הקניית כלים רגשיים להתמודדות עם לחצים וטראומה, כמו גם, תרגולים פיזיים משלימים, דמיון מודרך, מדיטציה, דיקור סיני, סדנאות העצמה ותמיכה רגשית פרטנית-אישית.

המקום עוטף באהבה ובאכפתיות גדולה את המטופל ומאפשר לו מפגש נעים עם תכנים וכלים אשר יסיעו לו להכיל את הטראומה שחווה ולשנות את אורחות חייו. צוות ההנהלה, שבראשותי, יחד עם צוות רפואי מהמעלה הראשונה, ד”ר אליעז אייזיק, אונקולוג ויועץ לענייני רפואה ומחקר במרכז המומחים מדיקל קר וד”ר נאדר בוטו, קרדיולוג והוגה שיטת הריפוי “שטיפה אנרגטית” עובדים בשיתוף פעולה מלא ויחד אנו חותרים להעניק למחלים שינוי רגשי מאיץ שיקום. הייחודיות של מרכז הלב נובעת מההבנה כי גוף ונפש הם אחד ועלמנת לדאוג לבריאות הכללית יש לדאוג להזנה הנפשית, לא פחות מההזנה הגופנית.

במרכז הלב מדיקל קר למטופלים האונקולוגיים אנו מקנים כלים לשחרור הפחד, הטראומות ומחוללי הלחץ הנמצאים בגוף. עומדים לרשות המחלים טיפולים פרטניים ורגשיים, כלים מעשיים לשחרור עכבות, קשיי שינה, פחדים, חששות וסימפטומים נלווים נוספים.

אני מודה לכם שבחרתם את מרכז הלב מדיקל קר ומאחל לכולכם החלמה מהירה, ריפוי מעמיק של הגוף והנפש וגילוי כוחות הריפוי והעוצמות הקיימות בכל אחד מאיתנו.

שתהא לכולנו שנה מצוינת ובריאות איתנה.

בברכה,

שאולי פז יניב.

לרשות המחלים

  • אירוח ל-7 ימים, מיום א’ ועד מוצ”ש
  • פנסיון מלא – 3 ארוחות ביום
  • טיפולי גוף נפש פרטניים
  • תרגול יומי של יוגה מותאמת
  • הרצאות העצמה
  • תרגול מדיטציה יומית
  • הדרכות תזונה
  • דיקור סיני
  • סרטי מודעות
  • מגוון פעילויות נוספות

להתרשמות מהתוכנית הענפה, לחץ כאן

גלילה לראש העמוד
הזמן מקום להחלמה:

X
צרו קשר